Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi

5-6 HAZİRAN 2020, İSTANBUL

IV. Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresi, Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nin ev sahipliğinde 5-6 HAZİRAN 2020 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecektir.

Kongre yönetim ve organizasyon temalı çalışmalara öncelik verilmekle birlikte sosyal bilimler alanındaki diğer çalışmalara da yer verilecektir. Kongre sunum dili Türkçe ve İngilizce’dir. 

Kongremize sözlü ve video bildirinin yanı sıra poster bildiri ile de başvuru yapılabilmektedir. Kongreye kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Kongre Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinleri ise doçentlik başvuruları ve akademik teşvik kriterlerini taşıyan Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi’nde hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz  yayınlanacaktır. 

Kongre Yeri: Radisson Park in, Ataşehir / İstanbul.

Son Başvuru Tarihi: 30 Mayıs 2020

İletişim Adresi : uysadconference@gmail.com

Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi: http://www.uysad.com

Duyuru 1 Kongreye kabul edilen bildirilerin özetleri ISBN’li Bildiri Özet kitabı’nda 14 Haziran 2020 tarihinde web sitemizde yayınlanacaktır.

Duyuru 2

Covid-19 Salgını nedeniyle Uluslararası Yönetim ve Sosyal Bilimler Kongresine yurt dışı ve yurt içinden başvuran katılımcılarımız bildirilerini online olarak sunabilecektir.

Katılımcılarımıza online sunum için kullanıcı ve şifre gönderilecektir. Kongre programında belirlenen saate göre şifresi ile bağlantı kurarak sunum yapacaktır

Ayrıca kongreye video bildiri kabul edilmektedir. Online ve Video bildiri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

ÖNEMLİ NOT 

YOĞUN TALEP ÜZERİNE KONGRE BAŞVURULARI 3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR UZATILMIŞTIR.

Kongre konu başlıklarını görmek için tıklayınız.